Інформація
Ваш кошик порожній

Київ Food and Wine Festival

Київ Food and Wine Festival

Київ Food and Wine Festival

30 вересня - 01 жовтня пройде 9-й фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival.

Друзі, ми ростемо, слухаємо вас, змінюємося і хочемо, щоб вам з нами було добре! Тому 9 фестиваль ми робимо по вашим заявкам і повторюємо тематику: сир і вино.

Ми знайдемо ще більше сироварів. Тих самих справжніх "божевільних", які варять сир і вдень і вночі, готові говорити про нього нескінченно, горять своєю справою, обожнюють кожен сорт і кожен шматочок і розкажуть вам все, про те як його виробляють. Ви знайдете найсмачніший для себе сир, а ми допоможемо підібрати до нього ідеальне вино!

На 9 фестиваль ми привеземо ще більше українських виноробів (буде одна з найочікуваніших виноробів країни, про яку розповімо зовсім скоро на наших сторінках), яких ви полюбите так само, як уже любимо ми :) Тому що у них ідеальне співвідношення ціна & якість, насиченість смаку і неперевершені аромати! Буде два абсолютно нових виробника, один з яких - маленька, але горда виноробня, про яку ви могли вже чути. Відмінне вино з країн Нового і Старого Світу теж можна буде спробувати у представників цих країн.

У зоні устричного баттла відкриємо максимальну динаміку разом з нашими друзями з "Устриці Скіфії"!

Ми повторимо самий винний свято осені: тисняву винограду в великому чані! Зробимо на пам'ять фото про те, як ви вчилися робити вино.

Буде і ваш улюблений винний забіг Kyiv Wine Run в новому форматі і з цікавими активностями.

Ми завжди говоримо, що дегустувати вино - це мистецтво, і то, чого може навчитися кожен! Тому знову для вас буде працювати винний лекторій з лекціями від кращих українських сомельє, виноробів, винних експертів і рестораторів і, звичайно ж, Тиждень вина, з якої почнемо готуватися до фестивалю! В рамках тижня вина будуть і акції-пропозиції в винних барах в Києві, Одесі та Львові.

У сліпих дегустаціях професіоналів і любителів ми виберемо найкращу українську вино. Цього разу будемо вибирати ще й краще ігристе вино України.

Кожен гість отримає на вході фірмовий бокал в подарунок і книжечку-путівник по українському вину.

Давайте знайомитися. Співати. Обіймати один одного міцно. Ділитися мріями і піднімати келихи за те, щоб все вийшло. Давайте зустрінемо жовтня яскраво, смачно і тепло. І звичайно, з келихом вина! Cheers, друзі, і до зустрічі на фестивалі!

Квиток на 30 вересня (80 грн., При покупці онлайн, в день фестивалю - 100 грн.):
Квиток на 1 жовтня (80 грн., При покупці онлайн, в день фестивалю - 100 грн.):

Чекаємо вас на ВДНГ 30 вересня - 1 жовтня!